Детектор брехні, поліграф, МЛП

Міжнародна ліга поліграфологів

Міжнародна ліга поліграфологів - МЛП (зареєстрована як корпорація в США, повна юр. назва International League of Polygraph Examiners, Inc.) є добровільним професійним поліграфологічним об’єднанням, що складається з висококваліфікованих поліграфологів (фахівців поліграфу, відомого також, як детектор брехні), які представляють приватний, правоохоронний і державний сектори різних країн світу, повних рішучості захищати громадськість шляхом верифікації правди.

Працюючи на міжнародному рівні, Міжнародна ліга поліграфологів віддана забезпеченню валідних і надійних засобів верифікації правди, просуванню й захисту детекції брехні, як наукової дисципліни й професії, що слугує суспільному благу. Міжнародна ліга поліграфологів забезпечує високий рівень професіоналізму поліграфологів шляхом встановлення стандартів етичної практики, методів і апаратури, а також за допомогою забезпечення акредитації поліграфологічних навчальних закладів і продовження поліграфологічної освіти.

Міжнародна ліга поліграфологів сприяє збільшенню й поширенню знань про поліграф серед поліграфологів за допомогою професійних контактів, доповідей, наукових праць, обговорень, зустрічей і публікацій. Міжнародна ліга поліграфологів розвиває й підтримує співробітництво з іншими міжнародними поліграфологічними й професійними асоціаціями з питань, що представляють взаємний інтерес і вигоду для поліграфологічної професії. Крім того, Міжнародна ліга поліграфологів бере на себе зобов'язання займатись просвітництвом громадськості про позитивний вплив і користь від використання поліграфу (детектора брехні).

Членство в Міжнародній лізі поліграфологів є привілеєм. Для того, щоб стати членом МЛП, поліграфологові необхідно закінчити поліграфологічний навчальний заклад, акредитований Міжнародною лігою поліграфологів і/або Американською асоціацією поліграфологів (англ. APA) та/чи Міжнародною асоціацією поліграфологів (англ. IPEA), і також користуватися поліграфологічними приладами, затвердженими Міжнародною лігою поліграфологів і/або APA та/чи Міжнародною асоціацією поліграфологів, що відповідають суворим міжнародним стандартам якості. Міжнародна ліга поліграфологів регламентує поводження членів МЛП, вимагаючи дотримання Кодексу етики й Стандартів практики МЛП.

Детектор брехні, поліграф, Міжнародна ліга поліграфологів.

«Ласкаво просимо на офіційний сайт Міжнародної ліги поліграфологів. Вже близько ста років детектор брехні, а по-науковому – поліграф, слугує на благо людства. За цей період поліграф (детектор брехні) пройшов ретельну апробацію у всіх сферах суспільства й довів свою ефективність у боротьбі з брехнею.

З часу створення в 1921 році доктором Джоном Ларсоном, поліграф еволюціонував у надсучасні комп'ютерні поліграфи, як LX4000-SW, LX5000-SW (безпровідний поліграф), PCASS (портативний детектор брехні) виробництва американської компанії Lafayette Instrument Company. Разом з детектором брехні синхронно розвивалася так звана поліграфологічна процедура (техніка опитування), розроблена в 1915 році доктором Вільямом Марстоном і вдосконалена відомими поліграфологами Джоном Ларсоном, Джоном Рідом, Клівом Бекстером та іншими.

Ми живемо в захоплюючі часи в розвитку психофізіологічної детекції брехні, якій притаманні сучасні комп'ютерні технології, валідні поліграфологічні методики, вдосконалені математичні алгоритми обрахунку поліграм, можливість усесвітнього обміну поліграфологічними знаннями й досвідом. Нині з упевненістю можна стверджувати, що точність самого поліграфа, як приладу, досягла досконалості. Проте, як свідчить стара американська поліграфологічна приказка: «Поліграф хороший настільки, наскільки хороший його поліграфолог». Це означає, що результат поліграфологічного обстеження не буде об'єктивним, якщо оперувати поліграфом (яким би досконалим він не був) буде шарлатан-неук.

Отже, пріоритетним завданням Міжнародної ліги поліграфологів є не тільки сприяння розповсюдженню надсучасної поліграфологічної апаратури та валідних поліграфологічних процедур (методик), але й досягнення високого рівня професіоналізму поліграфологів (знання, досвід, етика). Ми прагнемо досягти того, щоб рівень професіоналізму поліграфолога гармонійно поєднувався з досконалістю сучасного поліграфа. З цією метою, Міжнародна ліга поліграфологів встановлює високі стандарти етичної практики, поліграфологічних методів, апаратури, освіти й жорстко контролює відповідність означеним стандартам.

Мені, як поліграфологу, дуже приємно, що поліграф (детектор брехні) вже близько століття є найбільш ефективним інструментом виявлення брехні й підтвердження правди. Міжнародна ліга поліграфологів і надалі прикладатиме всі зусилля для подальшого розвитку науки психофізіологічної детекції брехні та дотримання поліграфологами прийнятих міжнародних етичних норм».

Андрій Миколайович Волик, PhD
Президент

Про Президента МЛП
Андрій Волик, PhD

Доктор Андрій Миколайович Волик (PhD) – один з найдосвідченіших і відомих поліграфологів Європи, найчастіше цитований і згадуваний в ЗМІ поліграфолог у світі. Доктор Андрій Волик гордиться престижною посадою Президента Міжнародної ліги поліграфологів, проте своїм найвищим званням вважає той факт, що в народі його по-доброму називають «Людина – детектор брехні», а в професійному світі – «Батько української поліграфології».

Доктор Андрій Волик не просто український «селебріті», герой книг і поліграфолог-улюбленець медіа, а й наддосвідчений поліграфолог-експерт міжнародного рівня, справжній професіонал своєї справи, який провів тисячі перевірок на детекторі брехні для правоохоронних органів, приватних компаній і фізичних осіб з більш як тридцяти країн світу. Спільно з Індіанським поліграфологічним інститутом і Чиказьким поліграфологічним інститутом доктор Андрій Волик підготував декілька сотень висококласних поліграфологів з країн Європи, Азії й Африки.

Андрій Миколайович Волик є автором і героєм численних статей і публікацій на тему поліграфології, детекції брехні й безпеки в цілому. Голос поліграфолога Андрія Волика неодноразово транслювався відомими світовими радіокомпаніями, а його проникливі коментарі про поліграфологію читали десятки мільйонів людей на сторінках численних журналів, газет, Інтернет-видань з різних країн світу. Більш того, українська «Людина – детектор брехні», доктор Андрій Волик, перевірив на поліграфі правдивість відповідей багатьох політиків, зірок і відомих людей для телевізійних шоу, програм та фільмів.

Завдяки неперевершеному рівню професіоналізму й харизмі, доктору Андрію Волику вдалося створити й розвинути поліграфологічний ринок в Україні та вивести його на рівень одного з найбільших у світі. Завдяки Андрію Миколайовичу Волику, у величезній мірі, слова та словосполучення як детектор брехні, поліграф, поліграфолог, детекція брехні, поліграфологічні перевірки та інші міцно увійшли до ужитку українців.

Базис професіоналізму доктора Андрія Волика сформувався завдяки елітній американській освіті за фахом поліграфолог судової психофізіології, отриманій ним в Арізонській школі поліграфологічних наук (м. Фенікс), Індіанському поліграфологічному інституті (м. Лафаєт) та Чиказькому поліграфологічному інституті (м. Чикаго). Високий рівень поліграфологічної освіти, вагомий професійний досвід роботи з поліграфом, неугамована спрага до пізнання механізмів людини з погляду поліграфологічних позицій, відданість психофізіологічній детекції брехні вивели доктора Андрія Волика на монументальний рівень у сфері детекції брехні й гідно оцінюються «хрещеними батьками» світової поліграфології.

Компанія АРГО-А, яку очолює доктор Андрій Волик, є ексклюзивним дистриб'ютором детекторів брехні американської компанії Lafayette Instrument Company у низці країн Європи, Азії й Африки. Lafayette Instrument Company випустила свій перший поліграф (детектор брехні) на початку 1950-х років – світовий лідер в області виробництва й продажу детекторів брехні. Доктор Андрій Волик – директор ексклюзивного представництва Чиказького поліграфологічного інституту в Європі, Азії, Африці й ексклюзивний представник американської компанії Argo-A Security в Європі. Андрія Миколайовича Волика запрошують з лекціями у відомі міжнародні поліграфологічні асоціації та організації з безпеки, а провідні західні поліграфологічні школи – на спільну підготовку поліграфологів для приватного й державного секторів різних країн світу.

Доктор Андрій Волик має вчений ступінь кандидата економічних наук (м. Київ, Україна), і близько року навчався в престижному американському університеті Пурдю (Purdue University), розташованому в місті Уест Лафаєт, штат Індіана. Доктор Андрій Волик володіє низкою іноземних мов і має вагомий досвід, набутий у відомих міжнародних та вітчизняних організаціях.

Доктор Андрій Волик є Президентом Міжнародної ліги поліграфологів (МЛП), Міжнародної асоціації поліграфологів (МАП) – міжнародних професійних об'єднань фахівців поліграфа, які представляють приватний, правоохоронний та державний сектори різних країн світу, в яких використовується детектор брехні. Крім того, доктор Андрій Волик є першим українським постійно діючим членом Американської асоціації поліграфологів – досить авторитетної міжнародної асоціації фахівців детектора брехні.

Українська «Людина – детектор брехні», доктор Андрій Волик, поступово й методично втілює в реалії свою амбітну мету – перетворення України в європейський центр психофізіологічної детекції брехні. Окрім вищезазначених заслуг, завдяки зусиллям доктора Андрія Волика, на території України були зібрані найбільші у світі колекція поліграфів і детекторів брехні, поліграфологічна фотогалерея й найбільш чисельна поліграфологічна бібліотека в Європі. Дізнатися більше

 

Контакти:

International League of Polygraph Examiners

P.O. Box 451
Carmel, IN 46082-0451
USA
  +380 44 227 49 67
  ilpe.polygraph@gmail.com


Президент:
Волик Андрій Миколайович
  +380 44 227 49 67
  ilpe.president@gmail.com
© 2009-2024 International League of Polygraph Examiners, Inc. All rights reserved.